Lynn Yaeger(lewa) i Melania Trump (prawa)
Lynn Yaeger(lewa) i Melania Trump (prawa)  facebook

Czy Lynn Yaeger jest zaślepiona szaloną nienawiścią do Trumpa do tego stopnia, że nie widzi własnego odbicia?

Kim jest Lynn Yaeger?

Dla większości Lynn Yaeger to po prostu „jakaś przerażająca baba”, „klaun”, „dziwak” i „stylowy nonsens”. Zastanawiają się, jak taka „dziwaczka”, której wygląd wcale nie cieszy oczu, postanawia skrytykować piękną i nieskazitelną Melanię Trump? Jak może oskarżyć o brak smaku kobietę, która zawsze wygląda świetnie?! I w ogóle, jak może oskarżyć kogokolwiek o zły gust? „Przecież ona wygląda jak karykatura”. A co, jeśli byłaby redaktorką modową American Vogue?

W rzeczywistości Lynn Yaeger jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych obserwatorek w USA i na świecie. Przed Vogue przez 30 lat pisała dla słynnego nowojorskiego wydania The Village Voice. Oprócz Vogue Lynn regularnie współpracuje również z New York Times, The New Yorker, Style Magazine i wieloma innymi znanymi publikacjami.

Lynn obecnie znajduje się na liście 500 najbardziej wpływowych osób w światowej branży modowej. Marc Jacobs nazywa ją swoją muzą. Młodzi projektanci sprzedaliby swoje dusze, aby zobaczyć Lynn Yaeger na ich pokazie, ponieważ jej słowo dla profesjonalistów z branży modowej ma większy wpływ niż tysiące osób wypowiadających się na portalach społecznościowych.

Lynn Yaeger
Lynn Yaeger  @igedesign

Dlaczego Lynn Yaeger krytykuje styl Melanii Trump?

To jej praca... Jako komentatorka mody komentuje styl sławnych ludzi, a z pewnością Pierwsza Dama w USA jest jedną z nich. Nie ma w tym nic nowego. Ma to między innymi na celu popularyzację jej osoby. Komentowano również styl poprzednich Pierwszych Dam, a każdy publiczny występ członków Królewskiej Rodziny Wielkiej Brytanii i wielu innych celebrytów również staje się przedmiotem dyskusji. I nie zawsze recenzje na temat ich strojów są słodkie i aprobujące.

Dlaczego społeczeństwo, w tym niektóre amerykańskie media i użytkownicy sieci społecznościowych, zaczęli aktywnie omawiać styl i wygląd samej Lynn Yaeger w odpowiedzi na jej oceny? I w dodatku w tak sarkastyczny i złośliwy sposób? Wynika to z faktu, że w Stanach Zjednoczonych istnieje pewien konflikt społeczny wokół osoby obecnego prezydenta. Niektórzy obywatele go nienawidzą, inni wręcz kochają i każdą krytykę w niego lub któregokolwiek z jego krewnych traktują jak osobistą zniewagę.

Szewc bez butów chodzi

Krytycy Lynn Yaeger twierdzą, że kobieta, która sama nie potrafi udowodnić, że potrafi się ubrać, nie powinna krytykować innych i dawać wskazówek dotyczących stylu.

#Lynn Yeager #Melania Trump